Bizi Takip Edin
+90 532 1659632 19 Mayıs Mah. Uzay Sok. 5/1 Kozyatağı Kadıköy 10:00 - 22:00
Image Alt

Neden Sports Factory?

LİMİTLERİNİ KEŞFET

ADAPTASYON PROGRAMLARI

1

Detaylı bir vücut analizinin ardından, eğitmenlerimiz tarafından yazılan adaptasyon programına başlıyorsunuz. Sağlık durumunuza bağlı olarak yazılan adaptasyon programı ile iyi bir başlangıç yapmış olacaksınız.

PERSONAL TRAINER

2

Kişiye özel eğitmenimizle yapacağınız bu antrenmanlar, hedeflerinize hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaşmanızda yardımcı olacak. Derslere başlamadan önce kişisel hedeflerinizi belirlemek için demo dersinizi talep edin. Eğitmenimizle bire bir geçireceğiniz bu dakikalar vücut gelişiminizde önemli rol oynayacak.

SAĞLIKLI SPOR

3

Medikal kuruluşlarla iş ortaklığı olan Sports Factory Turkey, çalışma programlarını, kadrosunda bulundurduğu uzmanlar eşliğinde eklem ve kardiovasküler sağlığınızı en iyi şekilde koruyacak ve varsa mevcut sakatlıklarınızın tedavisine destek olacak şekilde hazırlamaktadır.

KALİTELİ EKİPMANLAR

4

Sports Factory Turkey, son teknoloji ürünü, eklem sağlığını koruyan, darbe emici yapıya sahip üst düzey ergonomik kardio cihazları, multifonksiyonel fitness ve olimpik Free Weight ekipmanları ile hizmet vermektedir.

TECRÜBELİ EĞİTMENLER

5

İster profesyonel sporcu olun, ister sağlıklı yaşam için spor yapın, kadrosunda branşlarında uzman 9 eğitmen bulunduran Sports Factory Turkey, sizleri tüm bireysel gereksinim ve hedeflerinize yönelik hazırlayacak ve destekleyeceklerdir.

HİJYEN

6

Temizlik ve hijyen konusuna üst düzey önem veren Sports Factory Turkey, Cleno Touch hijyen sertifikası almaya hak kazanmış bir kuruluştur.

EĞİTMENLERİMİZLE TANIŞIN

TRAINERS

Pilates
FITNESS
FITNESS
FITNESS
FITNESS - PILATES
FITNESS - PILATES
PILATES - FITNESS
PILATES - FITNESS
PILATES

Kulübünüzde bir çok kere pilates mat dersinde bulundum. Özel ders niteliğinde bir workshop havasında geçen bu dersler, vücut gücümü ve doğru postürü bulmamda önemli bir rol oynadı.

Zahide Çat Marketıng Dırector